Doplnkové služby

Odovzdaním projektu sa naša práca nekončí. Zabezpečíme bezproblémovú prevádzku vašich internetových stránok, aktualizáciu technických častí ako aj obsahu, rozšírenie o nové funkcie a promptné odstránenie chýb v prípade potreby.

Školenia a kurzy

Radi si s vami dohodneme stretnutie aby sme sa mohli podeliť a odprezentovať naše skúsenosti v oblasti ako je tvorba web stránky, správa web stránok, web dizajn či grafický dizajn.

Ste náš zákazník a potrebujete radu?

Využite e-mailovú zákaznícku podporu pre našich zákazníkov pri riešení vašich problémov. Neviete si rady s vašou web stránkou? Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám poradíme.

Potrebujete rozšíriť funkcie vašej web stránky?

Ponúkame vám možnosť využiť servis webstránky pri potrebných úpravách – pri programovaní, úpravách obsahu alebo grafických úpravách vašej webovej stránky. Ak potrebujete doprogramovať nejakú funkcionalitu web stránky, vytvoriť nový formulár alebo vykonať na stránke inú úpravu, obráťte sa na nás. Servis vašej web stránky vykonáme jednorázovo, alebo si môžete predplatiť mesačný balík služieb.

Programovanie – WordPress moduly a WordPress šablóny

Využíva Vaša web stránka redakčný systém WordPress a potrebujete rozšíriť funkcie web stránky? Pre našich klientov ponúkame programovanie modulov a pluginov pre redakčný systém (CMS) WordPress. V príprade, že potrebujete pre svoju web stránku nový dizajn, radi sa postaráme aj o toto. Vytvoríme pre Vás web dizajn na mieru, ktorý nakódujeme a vytvoríme pre Vás modernú WordPress šablónu, ktorú len jednoducho na svoju web stránku nainštalujete.

Programovanie – Opencart moduly a Opencart šablóny

Prevádzkujete e-shop a chceli by ste zvýšiť svoje zisky? Mali by ste pouvažovať nad tým, či za Vaše nízke zisky nemôže zastaralý web dizajn. Moderný a responzívny dizajn môže Vaše zisky niekoľko násobne zvýšiť bez ďalšej investície. Spravím analýzu Vásho e-shopu a na základe získaných informácií vypracujeme profesionálny web dizajn, s ktorým Váš e-shop bude vyzerať skvele a skvele aj bude predávať Váš sortiment.

Projekty, na ktorých spolupracujeme aj po ich odovzdaní

Máte záujem?

Odpovieme Vám do 24 hodín.

Referencie hovoria za nás