Prečo CREALAB

Sme tím skúsených umelcov, online marketérov, web developerov a konzultantov. Už viac ako 5 rokov vytvárame webové stránky, navrhujeme efektívne online marketingové stratégie a realizujeme úspešné kampane. Našou snahou je navrhovať riešenia, ktoré sú pre našich klientov prínosom a investíciou. Sme rýchli, dostupní a dbáme na detail.

Gabriel Vojtko

Gabriel Vojtko - Founder

Mojim hlavným cieľom je zvyšovať hodnotu a reputáciu značiek slovenských a zahraničných firiem. Za týmto zámerom som v roku 2013 založil online marketingovú agentúru CREALAB. Do roku 2015 som poskytoval svojim klientom prevažne služby spojené s tvorbou webových stránok a grafického dizajnu. Príchodom väčších klientov som pochopil, že je potrebné klientom poskytovať komplexnejšie riešenia, pre dosiahnutie požadovaných cieľov. Agentúra sa rozrástla o nové sily a tak od roku 2016 je súčasťou našich služieb aj výkonnostný marketing a optimalizácie pre vyhľadávače. Klientom sa snažím okrem dokončených a funkčných projektov odovzdať aj moje knoh-how v oblasti tvorby webových stránok. Som presvedčený, že vďaka tomu dokážu lepšie pochopiť problematiku, ktorá je s tvorbou webových stránok spojená.

Udemy - PHP LaravelUdemy - PHP Laravel
Udemy - WordPressUdemy - WordPress
Udemy - Master WordPress in 24 hoursUdemy - Master WordPress in 24 hours
Udemy - WordPress bezpečnosťUdemy - WordPress bezpečnosť
Udemy - HTML5 + CSS3Udemy - HTML5 + CSS3

Michal Vojtko

Michal Vojtko - Co-Founder

Online marketingu sa intenzívne venujem už 6 rokov. Našim klientom poskytujem poradenstvo, navrhujem online stratégiu, spravujem PPC kampane a sociálne siete.

Google certifikácia AdwordsGoogle certifikácia Adwords
Google certifikácia pre mobilnú inzerciuGoogle certifikácia pre mobilnú inzerciu
Inbound CertifiedInbound Certified

Referencie hovoria za nás