Referencie hovoria za nás

Rock Reunion

S bookletom a celou grafikou sme veľmi spokojní. Celkovo skvelé použitie farieb, veľmi dobrá spolupráca, veľmi nápadité a účelné.

Rock Reunion
Petr Jančárek

Velmi ochotní a rychlé komunikující. Velmi si toho vážím. Takový přístup se nevidí každý den.

Petr Jančárek

Drahos Madar

Ďakujem za skvelý prístup a profesionálnu pomoc s webom. :-)

Drahos Madar
Sindy Šimonová

Ochota, profesionalita a odbornosť. Za mňa veľký LIKE.

Sindy Šimonová

Viki Kačmárová

Ochotný prístup, rýchla práca, som veľmi vďačná a spokojná – odporúčam!

Viki Kačmárová
Helena Jochmanová

Chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať Gabrielovi Vojtkovi za veľkú pomoc a ochotu pri úprave nastavenia našej web stránky. Pomohol a dokonca dal aj tip ako si to editovať v budúcnosti. Ďakujem za super spoluprácu.

Helena Jochmanová

Daniel Melichárek

Veľmi vysoko hodnotím spoluprácu s kreatívnym tímom CREALAB na marketingovom projekte SlovakiaProduct. Členovia tímu vystupovali veľmi seriózne od prvého kontaktu až do konca. Veľmi rýchlo pochopili zadanie a ich nápady a myšlienky prenesené do sveta počítačového programovania sú zárukou úspešnosti projektu SlovakiaProduct.

Daniel Melichárek
Peter Tanuška

Chceme sa poďakovať tímu Crealab za operatívne riešenia našich požiadaviek. Svojim kreatívnym prístupom prinášajú veľa nových nápadov, čím zvyšujú hodnotu našich webov. Taktiež si ich vážime za otvorenú komunikáciu a školiace poradenstvo, ktoré sú pre nás veľkým prínosom.V každom prípade sme už vyriešili problém s hľadaním spoľahlivého developera. My sme ho už konečne našli a radi odporúčame.

Peter Tanuška

Matej Valo

S prácou som spokojný, bolo mi dodané všetko čo som potreboval, dokonca aj práce navyše mimo dohodnutých podmienok. Komunikácia bola tak isto bezproblémová. V budúcnosti v prípade potreby určite Vaše služby využijem opäť.

Matej Valo