Responzívny dizajn

Počet návštevníkov, ktorí na webové stránky prichádzajú z mobilných zariadení každým rokom rastie. Je vysoká pravdepodobnosť, že návštevník pri z web stránky, ktorá nie je prispôsobená pre mobilné zariadenia, urýchlene odíde (vysoký bounce rate). V CREALAB pri tvorbe webových stránok používame responzívny dizajn pri použití technológie HTML5 ako štandard. Takto je zaručené bezproblémové zobrazenie na web stránky na akomkoľvek type zariadenia. Rozloženie prvkov webových stránok sa prispôsobuje typu zariadenia, na ktorom je webová stránka zobrazená.

Responzívne webové stránky vynikajú svojou schopnosťou prispôsobiť sa akejkoľvek veľkosti a pomeru strán obrazovky. Zabudnite na problémy so zobrazením webu na mobilných zariadeniach alebo smartfónoch. Nami vytvorené webdizajnové riešenia sú plne responzívne, vďaka čomu budú vyzerať elegantne na zariadeniach všetkých formátov. A čo je najdôležitejšie, budú na nich aj plne využiteľné.

Návrh responzívneho dizajnu

Pri návrhu responzívneho dizajnu treba počítať už na samotnom začiatku plánovania novej web stránky, kde vytvárame informačnú architektúru. Už tu je potrebné stanoviť dôležitosť jednotlivých prvkov, podľa ktorých sa jednotlivé prvky budú pri zmene veľkosti obrazovky presúvať hore alebo dole a radiť sa pred alebo za iné prvky. Responzívny dizajn dovoľuje aplikovať niekoľko rôznych podmienok, podľa ktorých vieme webdizajn stránky prispôsobiť rôznym zariadeniam ako je napríklad iPhone, iPad, laptop či bežný počítač a to pre vertikálne aj horizontálne zobrazenie.

Responzívny dizajn od CREALAB

Pri tvorbe webdizajnu berieme ohľad na najvyššie technologické postupy a metódy, optimalizáciu a rýchle načítanie web stránok a validitu web stránok podľa najvyšších noriem.

Webové stránky s responzívnym dizajnom

Máte záujem moderný a funkčný responzívny dizajn? Napíšte nám nezáväzne ešte dnes

Odpovieme Vám do 24 hodín.

Referencie hovoria za nás