Tvorba eshopov stabilne a spoľahlivo

Do našich eshopov dávame nie len vášeň, ale predovšetkým viac ako 5 rokov skúseností. Vieme, že eshop musí nie len dobre vyzerať, ale byť aj plne funkčný a prispôsobený pre potreby zákazníkov. Vašim cieľom na internete je získať nových zákazníkov a zvyšovať zisk.

Unikátny a moderný dizajn na mieru

Eshop na mieru Vám dodáme s unikátnym dizajnom internetového obchodu, funkčnými prvkami, ktoré budú graficky jedinečne spracované a rozložené tak, aby vašim klientom zjednodušili celý proces nákupu.

Responzívne riešenia

Počet prístupov z mobilných zariadení neustále rastie, preto je dôležité, aby sa Váš eshop korektne zobrazoval na všetkých typoch zariadení. V opačnom prípade riskujete, že návštevník z internetového obchodu okamžite odíde. Naše eshopy sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobia akémukoľvek typu zariadení. Počítač, notebook, tablet či smartfón. Eshop vyzerá vždy skvele a je použiteľný pre každého.

SEO friendly a propagácia

Naše eshopy ponúkajú nové možnosti propagácie, predaja či sledovania správania návštevníkov, ktoré Vám pomôžu pochopiť potreby klientov, ktoré sú nevyhnutné pre optimalizáciu predaja a ziskov.

Individuálny a ľudský prístup ku klientom

Každý klient je pre nás VIP klient a preto aj k Vášmu projektu pristúpime individuálne a vypracujeme Vám riešenie na mieru. Vždy sa snažíme reagovať na Vaše požiadavky promptne a k Vašej plnej spokojnosti.

Presvedčte sa. Pozrite si vybrané eshopy, ktoré sme vytvorili

Máte záujem o kvalitný eshop? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Odpovieme Vám do 24 hodín.

Referencie hovoria za nás