Tvorba úspešných web stránok

Do našich web stránok dávame nie len vášeň, ale predovšetkým viac ako 5 rokov skúseností. Vieme, že web stránka musí nie len dobre vyzerať, ale byť aj plne funkčná a prispôsobená pre potreby zákazníkov. Vašim cieľom na internete je získať nových zákazníkov a zvyšovať zisk.

Redakčný systém pre jednoduchú správu

Nemusíte byť skúsený IT odborník. Webové stránky Vám dodáme s redakčným systémom, pomocou ktorého dokážete kompletne a jednoducho obsah spravovať aj sami. Editovať obsah, fotografie, nové podstránky alebo články v blogu nebolo nikdy jednoduchšie.

Moderný responzívny dizajn na mieru

Počet prístupov z mobilných zariadení neustále rastie, preto je dôležité, aby sa web stránka korektne zobrazovala na všetkých typoch zariadení. V opačnom prípade riskujete, že návštevník z web stránky okamžite odíde. Naše webové stránky sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobia akémukoľvek typu zariadení. Počítač, notebook, tablet či smartfón. Webová stránka vyzerá vždy skvele a je použiteľná pre každého.

Individuálny a ľudský prístup ku klientom

Každý klient je pre nás VIP klient a preto aj k Vášmu projektu pristúpime individuálne a vypracujeme Vám riešenie na mieru. Vždy sa snažíme reagovať na Vaše požiadavky promptne a k Vašej plnej spokojnosti.

Presvedčte sa. Pozrite si vybrané webové stránky, ktoré sme vytvorili

Máte záujem o modernú webovú stránku? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Odpovieme Vám do 24 hodín.

Referencie hovoria za nás